Stáhněte si Obchod Google Play 4.2.3 z Androidu 4.3!

Obchod Play 4.2.3 z Androidu 4.3

Několik hodin po vypreparování systémového dumpu Androidu 4.3 (viz zprávička Unikl Android 4.3 pro Nexus 4 (+videa)) objevili zvědavci “v jeho útrobách” aktualizovaný Obchod Google Play ve verzi 4.2.3. Samozřejmě si ho nenechali jen pro sebe, takže kromě odkazů ke stažení už tušíme i nějaké ty novinky.

Připomeňme, že aktuální oficiálně uvolněná verze aplikace nese číslo 4.1.10. Verze 4.2.3 je jen o maličko větší – konkrétně balíček Obchodu Play 4.1.10 má 6 040 792 bajtů, zatímco uniklá verze je velká 6 046 580 bajtů. Z toho se dá usuzovat, že provedené změny nebudou zásadního rázu.

Obchod Play 4.2.3 z Androidu 4.3 Obchod Play 4.2.3 z Androidu 4.3

Artem Russakovskii ze serveru Android Police provedl analýzu a zjistil, že Obchod Play 4.2.3 přináší možnost omezení přístupu. Konkrétně v kódu naše novou aktivitu s názvem com.google.android.finsky.activities.AccessRestrictedActivity a s ní související řetězec <string name=”limited_user_text”>”You don’t have permission to use Google Play Store.”</string>.

Artem dedukuje, že se tato funkce bude používat na zařízeních s více účty, kdy primární uživatel nechce, aby ostatní mohli instalovat aplikace, nicméně zatím tuto svou domněnku nepotvrdil. Možná to prý bude nová položka v nabídce, která se objeví v Androidu 4.3. S další teorií přišel jeden ze čtenářů, podle kterého je možné, že nová funkce je určena pro omezení používání Obchodu Play zařízeními, která nemají licenci k použití, a přesto v sobě mají předinstalovaného klienta repozitáře.

Odkazy ke stažení

Soubor APK je podepsán Googlem a aktualizuje stávající Obchod Play. Podpis zaručuje, že soubor je bezpečný pro instalaci a nebylo s ním nijak manipulováno. Na oficiální aktualizaci od Google můžete čekat i celé týdny, takže nabízíme možnost stáhnout a nainstalovat Obchod Play 4.2.3 z některého z následujících odkazů:

Zdroj: Android Police.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později
play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (20)