Spravujte své úkoly s GobyNote

gobynote_ico

Z překladu slova “smartphone” jako “chytrý telefon” se dá tušit, že by tato zařízení, kromě telefonování a psaní/čtení textových zpráv, měla sloužit k tomu, abychom byli o něco chytřejší. Jedním ze způsobů, jak toho můžeme dosáhnout, je uchovávání přehledu svých úkolů a povinností v mobilu.

K tomu může posloužit nová jednoduchá a intuitivní aplikace GobyNote od vývojáře, vystupujícího na XDA fóru pod přezdívkou GobyLeung. GobyNote umí spravovat různé druhy poznámek a dokonce nabízí widget na plochu, abyste už nikdy nezapomněli na seznam svých úkolů, čekajících na vyřízení. V některé z budoucích aktualizací se navíc připravuje synchronizace s Úkoly Google (Google Tasks).

GobyNote

GobyNote

GobyNote

GobyNote

Sám autor ke své aplikaci napsal: “GobyNote je projektem, na kterém pracuji ve volném čase, a dávám ho k dispozici zdarma. Je určen k organizování a sledování všeho, co potřebujete mít na paměti: úkoly, poznámky, diář, peněženku a “odškrtávací” seznam.

Ukázková data, která jsou v aplikaci po nainstalování, můžete odstranit v nastavení. Pokud se vám tato aplikace zalíbí a chtěli byste podpořit tento projekt, můžete zakoupit placenou, která odemyká všechny funkce.”

Další informace můžete získat v příslušném vláknu XDA fóra, kde autor reaguje na připomínky a podněty uživatelů.

Shopping List

Shopping List

To-do

To-do

Notes

Notes

My Diary

My Diary

Wallet

Wallet

Checklist

Checklist

Today

Today

Folders

Folders

GobyNote se uživatelům zjevně líbí – soudě dle hodnocení v Android Marketu, kde zatím dostal 4,8 bodů z 5 možných.

GobyNote Free Todo
GobyGoby
Verze 1.1 (10. 1. 2012)
Velikost 2,1 MB
2.1+


Zdarma


24,24 Kč

Zdroj: XDA Developers, XDA fórum

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)