Spotify Premium je pro studenty levnější, vyjde na 80 Kč. Jak si ho aktivovat?

Spotify Premium

Spotify Premium můžou od dnešního dne pořídit ve výrazné slevě i studenti z České republiky. Původně sleva pro studenty existovala pouze pro USA, Velkou Británii a Německo. Teď se ale dostalo na 33 dalších států včetně Česka.

Za Spotify Premium budou studenti platit 80 Kč

Namísto klasické ceny 5,99 eur, zaplatí studenti pouze 2,99 eur, což je v přepočtu 80 Kč. Tohle studentské premium předplatné není nějak omezeno, každý uživatel si může díky němu vychutnat hudbu ve vysoké kvalitě, žádné reklamy a podporu offline přehrávání. Brzy bude další výhoda premium účtu v tom, že některá alba uslyší lidé rovnou v den vydání, a ne se zpožděním jako to bude u free účtů.

spotify

Zároveň se spustila spolupráce se službou SheerID, která se bude starat o to, aby lidé, kteří chtějí využívat této akce, byli opravdu studenti. Takže to nepůjde tak jednoduše obejít jako například rodinný účet. Jediná škoda je v tom, že se podporují pouze akreditované Instituce vyššího vzdělání, takže středoškoláci mají smůlu. Aktivovat si studentské předplatné můžete přes oficiální stránky Spotify.

[appbox googleplay com.spotify.music]

Platíte si Spotify v plné ceně, nebo využíváte některé speciální druhy účtů?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (13)