Společnost Spotify se chce pustit do výroby hardwaru. Jaký výrobek chystají?

spolecnost spotify

Vypadá to, že společnost Spotify se chystá rozšířit řady a plánuje se dostat na trh s hardwarem. Nedávno začala firma hledat místo pro projektového managera, který bude mít na starost hardware. S tím, že v popisu je napsané, že jeho hlavním úkolem bude dodat hardware přímo od Spotify stávajícím i novým zákazníkům.

Bude společnost Spotify tvořit chytré hodinky?

Spekulace hovoří o tom, že Spotify chce vytvořit zařízení, které se podobají chytrým hodinkám Pebble Watch, chytrému reproduktoru Amazon Echo a brýlím Snap Spectacles. Podle tohoto seznamu to vypadá, že Spotify chce vytvořit úplně novou řadu výrobků. Samozřejmě, že asi brýle podobné Snap Spectacles dělat nebude. V tomto ohledu by se mohlo jednat o sluchátka. Ty by se ke Spotify připojila bez nutnosti použít smartphone nebo aplikaci.

Spotify a Chromecast

Jedna věc je ale jasná, tímto krokem dává Spotify najevo, že se snaží odklonit od závislosti na zařízeních a systémech třetích stran jako je Android nebo iOS. V březnu společnost oznámila, že Premium účet má více než 50 milionů lidí po celém světě. To je více než velká základna uživatelů.

Samozřejmě ještě je příliš brzy se bavit o detailech výrobku, když v podstatě společnost stále hledá lidi, který by se o výrobu postarali. Otázkou zůstává, jestli se jedná o správný krok.

[appbox googleplay com.spotify.music]

Myslíte si, že je dobrým krokem, aby Spotify vydávalo i hardwarové produkty?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)