Společnost Inmite s.r.o. získala v Obchodě Play označení “Přední vývojář”

inmite_predni_vyvojar

Společnost Inmite s.r.o., do jejíhož portfolia patří úspěšné a oblíbené programy, jako například SMS Jízdenka, ČT4, ČT24, nebo “naše” aplikace SvetAndroida.cz, včera odpoledne na svém oficiálním Twitter kanálu oznámila, že jako první české vývojářské studio získala v Obchodě Play označení “Přední vývojář” (“Top developer”).

Společnost Inmite se stala Předním vývojářem Společnost Inmite se stala Předním vývojářem

Toto označení je oficiálně udělováno zavedeným a uznávaným vývojářům za jejich odhodlání ytvářet kvalitní a inovativní aplikace pro Android. Ocenění uděluje redakce Obchodu Play na základě dosavadní práce vývojářů.

Logo společnosti Inmite s.r.o. Logo společnosti Inmite s.r.o.

Značka (nebo též “odznak”) “Přední vývojář” bude nyní zobrazována v Obchodě Play vedle jména společnosti Inmite. Pro vývojáře je toto označení uznáním jejich dlouhodobé práce, pro uživatele značí vyšší důvěryhodnost nabízených produktů.

SvětAndroida.cz se přidává k zástupu gratulantů a blahopřeje společnosti Inmite a celému jejímu týmu k zaslouženému ocenění.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Graf stahování aplikace

Český AVAST trhá rekordy stahovanosti

Aplikace Michal Šrajer Michal Šrajer
1 min. uložit na později

Komentáře (12)