Společnost Fossil představila nové hodinky s Android Wear 2.0

spolecnost fossil hodinky

Společnost Fossil se v posledních letech hodně věnuje chytrým hodinkám s Android Wear. Nyní se představily dva nové modely Q Venture a Q Explorist.

Společnost Fossil patří k nejaktivnějším výrobcům

Fossil patří k výrobcům, kteří mají poměrně velké množství chytrých hodinek s Android Wear na trhu. Ať už je to levný Q Founder, nebo dražší Q Marshal a Q Wander. Nyní se přidávají další dva modely, které se cenově dostávají právě mezi starší modely. Oba modely toho mají hodně společného.

V obou verzích se o výkon stará Snapdragon Wear 2100, podporují rychlé magnetické nabíječky, mají vyměnitelné řemínky a hlavně fungují na poslední verzi systému Android Wear 2.0. Dokonce i cena je u obou hodinek velmi podobná, stojí 255 nebo 275 dolarů, záleží na zvoleném řemínku. V přepočtu tedy 5 600 Kč bez DPH.

Hlavní rozdíl je u těchto hodinek v tom, že se liší jejich velikost. Q Venture má průměr ciferníku 42 milimetrů, Q Explorist má pak 45 milimetrů. Druhou odlišnou věcí je pak samozřejmě design, jak můžete vidět na fotkách. Na trhu budou hodinky dostupné ke konci tohoto měsíce, prozatím se dají předobjednat.

Dostupnost v Česku je nepravděpdobná. Fossil k nám dováží pouze klasické hodinky, nicméně chytré modely se dají objednat například z německého Amazonu úplně bez problémů.

Jak se vám líbí nové chytré hodinky Fossil?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)