Spekulace: Samsung Galaxy S IV – představení 22. 3. , prodej od 15. 4.

sgs4_ico

Kdy bude představena nová vlajková loď Samsungu – Galaxy S IV? Zahraniční servery dnes přišly se zprávou, podle které proběhne oznámení nových produktů 22. března pravděpodobně v rámci akce Samsung Unpacked, která se bude konat buď v Londýně, New Yorku, nebo Koreji. Tento termín je v souladu s dřívější informací, podle které Samsung představí zařízení s obrazovkou o úhlopříčce 4,99 palce v prvním čtvrtletí tohoto roku (tj. logicky nejpozději do konce března).

Je toto Samsung Galaxy S IV? Je toto Samsung Galaxy S IV?

Tomu, že uvedený termín může být reálný, nasvědčuje i další informace serveru SamMobile, který tvrdí, že začátek prodeje “es čtyřky” je plánován na 15. dubna. Informace sice není oficiálně potvrzena, nicméně uvedené stránky se v minulosti několikrát osvědčily jako dobře informovaný zdroj. Představení tři týdny před zahájením prodeje zapadá do celé skládačky spekulací a dohadů.

Je toto Samsung Galaxy S IV? Je toto Samsung Galaxy S IV?

SamMobile dále tvrdí, že Samsung zatím nerozhodl o tom, že nový Galaxy S ponese číslo čtyři, neboť tato číslice je v Koreji považována za smolnou. Pověrčivost je možná také důvodem, proč novinka neponese číslo modelu GT-I9400 ale GT-I9500.

Bude mít čtvrtý Galaxy S v názvu číslo 4? Bude mít čtvrtý Galaxy S v názvu číslo 4?

Zařízení bude zpočátku k dispozici v černé a bílé barvě, nabídne akumulátor s kapacitou 2 600 mAh, 4,99palcový Super AMOLED displej s Full HD rozlišením, osmijádrový (resp. 4+4jádrový) procesor Samsung Exynos 5 Okta, 2 GB operační paměti a 13Mpx fotoaparát. Operačním systémem by měl být Android 4.2.1 Jelly Bean.

Zdroje: Hi-Tech@mail.ru, The Android Soul a SamMobile.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)