Spekulace: LG G Flex 2 – displej ohebný o 90 stupňů a příchod v roce 2014

lg_g_flex_ico

První dva telefony s ohebnými displeji (LG G Flex a Samsung Galaxy Round) nám sice ukázaly novou technologii, jejich využití v praxi je ovšem na pováženou. Kromě marketingového “haló” toho příliš navíc nenabídly, což ovšem neznamená, že jejich nástupci na tom budou podobně. Kolem LG se vyrojily spekulace, které očekávají, že LG G Flex 2 bude disponovat displejem ohebným až o 90 stupňů. To by významně přispělo k jeho nezničitelnosti během běžného používání.

Jsme velmi zvědavi, jak by takový telefon mohl vypadat, vzhledem k tomu, že displej není jediným komponentem smartphonu. Součástky, jako baterie a další, se zatím příliš rády neohýbaly, i když i na tomto poli si Nokia před pár týdny nechala zaregistrovat několik patentů.

Zvěsti zatím neuvádějí konkrétní měsíc, natož datum, kdy bychom se tohoto telefonu mohli dočkat. Jisté jsou dvě věci. Flex 2 přijde v roce 2014 a LG se bude hodně snažit, aby ho na trh dostalo dřív, než tak učiní Samsung se svým Galaxy Round.

Zdroj: PhoneArena

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)