Speciální edice Honor Play přináší zajímavý design. Využilo se laserové gravírování

specialni edice honor play laserove gravirovani

Minulý měsíc se představil nový telefon Honor Play. Nyní se představila speciální edice, která přináší zajímavý design, kde se využilo laserové gravírování. Specifikace telefonu pak zůstávají stejné.

Honor Play Special Edition dostává atraktivní vzhled zadní strany

Tato speciální edice se bude nejprve prodávat v Číně, a to již 1. srpna 2018. K dispozici bude ve dvou barevných kombinacích. A to černé a červené. U obou verzí si můžete všimnout, že se používá laserové gravírování. Výsledný design má určitým způsobem imitovat základní desku telefonu. Zároveň kolem objektivu fotoaparátů a čtečky otisků prstů vidíme červené znázornění, které vynikne hlavně u černé varianty.

honor play special edition

Po stránce specifikací je tento telefon identický jako normální Honor Play. To znamená Kirin 970, který doplní 4/6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Displej má velikost 6,3 palce, rozlišení je 2 280 x 1080 pixelů. Fotoaparát má 16 a 2 MPx. Baterie má velmi pěknou kapacitu 3 750 mAh. Rovnou z krabice poběží na Androidu 8.1 a EMUI 8.2. Nechybí ani podpora AI anebo GPU Turbo. Cena tohoto telefonu je 2 499 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 9 800 Kč.

Líbí se vám tento design? Měli by výrobci více využívat laserové gravírování?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)