Speciální edice Galaxy Note9 váží více než 1 kilogram. Cena není zrovna malá

specialni edice galaxy note9

Ruská společnost Caviar se opět postarala o hodně netradiční úpravu chytrého telefonu. Do nabídky se zařadila speciální edice Galaxy Note9. Namísto klasických skleněných zad má 1 kilogram ryzího zlata. Ano, jeden kilogram. I kvůli tomu se musí počítat s tím, že váha telefonu je minimálně 1 201 gramů. Cena tohoto přístroje také není zrovna malá.

Speciální edice Galaxy Note9 se prodává v přepočtu za 1,2 milionu Kč

Samsung Galaxy Note 9 se teprve začne prodávat za několik dní, už je ale možnost pořídit si i speciální edici, za kterou stojí ruský Caviar. Jejich upravená verze je v podstatě klasický Galaxy Note 9, akorát se změnil design. Na zadní stranu se přidělala cihla. A to taková, která váží 1 kilogram a je z ryzího zlata.

specialni edice samsung galaxy note 9 zlato

K dispozici bude tento speciální design pouze v Rusku, a to za cenu v přepočtu 1,2 milionu Kč. Společnost už připravuje i “levnější” varianty, kdy se například použije krokodýlí kůže, onyx apod. Tyto verze budou stát v přepočtu cca 82 tisíc Kč.

[aps_product_sz id=”490024″]

Líbí se vám Speciální edice Galaxy Note9 od společnosti Caviar?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)