Soutěž o telefon Acer Liquid Jade Z: Napiš nám, proč se ti líbí, a my ti jej dáme!

Acer-Liquid-Jade-Z-264

Již v sobotu vypukne nejlepší akce pro všechny příznivce mobilních technologií – Alza Android RoadShow 2015. Na této výjimečné sešlosti a přehlídce nejzajímavějších produktů a novinek samozřejmě nemůže chybět ani Acer, přední výrobce mobilních přístrojů s Androidem. Líbí se vám nesmírně povedený Acer Liquid Jade Z, a chtěli byste jej vyhrát? Pak se zapojte do naší soutěže, ve které stačí na libovolné sociální síti napsat veřejný příspěvek, proč se vám Acer Liquid Jade Z líbí, a mít štěstí při odesílání. Ve hře jsou i další hodnotné ceny, soutěžit se tedy rozhodně vyplatí.

K účasti v soutěži stačí vyplnit soutěžní formulář včetně odkazu na veřejný příspěvek ve správném tvaru. Vybráni poté budou 3 soutěžící (16. příspěvek, 160. příspěvek a 320. příspěvek).

Soutěž probíhá v termínu 11. 05. 2015 14:00 – 18. 05. 2015 23:59.

O co soutěžíme?

1. místo – mobilní telefon Acer Liquid Jade Z (16. zaslaný příspěvek)

soutěž Acer Jade Z

Toužíte po telefonu, který zaujme nádhernou konstrukcí a moderními parametry v útrobách? Acer Liquid Jade Z splní všechny body do puntíku. Překrásný design podtrhuje také extrémně tenká konstrukce a nízká váha zařízení, moderní technologie pak zastupuje 4jádrový procesor, podpora LTE konektivity či skvělý 13MPx fotoaparát. Přijďte si jej osahat na Alza Android RoadShow 2015 přímo na stánek našeho partnera Acer.

Graf ceny produktu Acer Liquid JADE Z LTE poskytuje server Heureka.cz

[aps_product_sz image=”https://www.svetandroida.cz/wp-content/plugins/sz-catalog-extend/catalog-default.png” title=”Katalog Android zařízení” subtitle=”Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání…” desc=”Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.” button=”Zobrazit katalog”]

2. místo – Liquid Z520 (160. zaslaný příspěvek)

soutěž Acer Liquid Z520

3. místo – sada reklamních materiálů (batoh, šátek, hrneček)

Obrázek je pouze ilustrační. Obrázek je pouze ilustrační.

Soutěžní formulář a pravidla soutěže

Jak se zapojit do soutěže? Jediným požadavkem je sdílet na libovolné sociální síti příspěvek s přesným tvarem: “Acer Liquid Jade Z se mi líbí, protože“, který doplníte vlastním textem a zakončíte frází “Soutěžím s www.androidroadshow.cz“. Nezapomeňte, že příspěvek musí být sdílen veřejně – musí být tedy vidět kýmkoliv a ne jen vašimi přáteli. Příspěvků můžete přidat po dobu trvání soutěže více, duplikátní odkazy na stejný příspěvek budou ale mazány. Stejně tak naše pravidla nedovolují příspěvky z účtů, které byly založeny pouze za účelem této soutěže.

Správný tvar příspěvku je tedy: „Acer Liquid Jade Z se mi líbí, protože + vlastní text + Soutěžím s www.androidroadshow.cz.

Nějak takto může vypadat soutěžní příspěvek. Nezapomeňte, že musí být veřejný. Nějak takto může vypadat soutěžní příspěvek. Nezapomeňte, že musí být veřejný.

Jak získat odkaz z Facebooku?

Facebook na první pohled nenabízí možnost získat odkaz na sdílený příspěvek. Stačí ovšem kliknout na čas vašeho příspěvku a rázem jste přesměrováni na stránku jen a pouze s vaším statusem. A právě tento odkaz z řádku webového prohlížeče nás v soutěži zajímá.

soutěž Acer Jade Z facebook

Jak získat odkaz z Google Plus?

V případě sítě Google Plus je to o něco snazší – stačí kliknout na šipku u příspěvku a vybrat Odkaz na příspěvek.

gplus

Jaký příspěvek vyhrává?

Skvělé ceny z naší soutěže si odnesou tři soutěžící – 16. zaslaný příspěvek (již 16. května se uvidíme na Alza Android RoadShow v Praze), 160. příspěvek a 320. příspěvek. Nezapomeňte, že čím více soutěžních formulářů s různými příspěvky zašlete, tím zvyšujete svoji šanci na výhru.

Pro hlasování z aplikace Svět Androida klikněte zde.


Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz ve spolupráci se společností Acer.
  2. Soutěžící souhlasí se zpracováním kontaktů pro marketingové účely Světa Androida.
  3. Soutěž se koná v termínu 11. 05. 2015 14:00 – 18. 05. 2015 23:59.
  4. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  5. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, věk, město), odkaz na veřejný příspěvek na sociální síti ve správném tvaru a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  6. Po ukončení soutěže budou vybráni 3 výherci (16., 160. a 320. zaslaný příspěvek), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s jiným příspěvkem na sociální síti. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
  8. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  10. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Acer Liquid Jade Z na Alza Android RoadShow 2015

Chcete si vyzkoušet telefon Acer Liquid Jade Z naživo? Pak dorazte již tuto sobotu na Alza Android RoadShow v Praze či do některých z dalších měst. Na místě si budete moci vyzkoušet nejen Acer Liquid Jade Z, ale i další povedené produkty společnosti Acer a vyhrát další super ceny.

registraceHome

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)