Řada Sony Xperia Z5 zlevňuje, ještě než se dostala do prodeje

Sony_Xperia_Z5_premium

Společnost Sony představila na očekávané tiskové konferenci v Berlíně své novinky pro letošní rok – řadu Sony Xperia Z5. O oficiálním představení jsme vás informovali v den události, novinky jsme si dokonce osahali v samotném Berlíně. Krátce po celém představení se dostala trojice nových přístrojů do oficiálního předprodeje na stránkách společnosti Sony Mobile. Ceny nás v ten okamžik příliš nepřekvapily – Sony si za své TOP produkty, které v našich recenzích povětšinou dopadnou výborně, nechá patřičně zaplatit. Dobrá zpráva ovšem přichází pouze 3 dny po začátku předprodeje – ceny se snížily, a to rapidně. V případě modelu Sony Xperia Z5 se cena snížila o celé dva tisíce Kč a nyní činí v přepočtu 20 200 Kč. Model Premium se pak dočkal slevy až 3 700 Kč. Jak tedy vypadají nové ceny v předprodeji?

Sony Xperia Z5

Řada Sony Xperia Z5 – snížení cen v předobjednávce

  • Sony Xperia Z5 Compact – £429 (původně £549) – 15 800 Kč
  • Sony Xperia Z5 – £549 (původně £599) – 20 200 Kč
  • Sony Xperia Z5 Premium – £599 (původně £699) – 22 000 Kč

Nová série vypadá opravdu velmi zajímavě a jsme moc zvědaví, až se nám některý z kousků dostane do redakce na detailní otestování.

zdroj: phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (34)