Sony Xperia Z3: Vyzkoušejte si Launcher z nového TOP modelu

img_0640_result

Minulý týden představila společnost Sony svůj nový TOP model telefonu s označením Sony Xperia Z3, který navazuje na úspěchy modelu Sony Xperia Z2. Kromě vylepšení hardwaru se změn dočkalo i uživatelské prostředí a hlavně pak Launcher (aplikace domácí obrazovky a menu). Právě úvodní prostředí od Sony si spousta uživatelů pochvaluje, neboť na první pohled úplně nevybočuje z podoby čistého Androidu, navíc nabízí několik šikovných funkcí. Kdo si chce na svém mobilním telefonu vyzkoušet Launcher z telefonu Sony Xperia Z3, má díky fóru XDA šanci. A přitom nemusíte vlastnit zařízení od Sony, stačí vám jakýkoliv telefon s Androidem 4.2 a novějším. Sony Xperia Z3 Launcher pro starší Android je také v plánu.

Sony Xperia Z3 Launcher (1) Sony Xperia Z3 Launcher (2)

K provozu této aplikace není root nutností, jste ovšem ošizeni o některé funkce (nejsou podporovány předinstalované widgety, průhledná lišta apod.). Na fóru XDA jsou proto k dispozici dvě různé sady APK souborů, které můžete nainstalovat běžnou cestou.

Sony Xperia Z3 Launcher (bez rootu)

Sony Xperia Z3 Launcher (root)

zdroj: forum.xda-developers.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (37)