Sony Xperia Z3 (Compact) dostává aktualizaci na Android 5.0 Lollipop

z3fullbleed

Společnost Sony stojí za velmi povedenou řadou smartphonů Sony Xperia Z, která v současné době představuje jedny z nejlepších telefonů na trhu. Řada Sony Xperia Z3 se velmi povedla a současným majitelům toho oproti letos představeným přístrojům příliš nechybí. Možná až na systém Android ve verzi 5.0 Lollipop, což by se mělo ale také velmi brzy změnit. Sony totiž začíná uvolňovat aktualizace do evropských telefonů Sony Xperia Z3 a Sony Xperia Z3 Compact. Jako první se dočkají majitelé telefonů v severních a pobaltských státech. Aktualizace na Android 5.0 by měla přinést svěží a moderní vzhled založený na Material designu, přesto by měl zůstat po vzoru předchozích verzí nadstavby od Sony minimalistický a jednoduchý. Vylepšeny budou také notifikace, zamykací obrazovka, přibude podpora více uživatelů a nezapomnělo se ani na možnost přesouvat aplikace na paměťovou kartu.

Sony Xperia Z3 (Compact)

Sony Xperia Z3 Compact - přední strana telefonu (4)

Zatím bohužel nelze říci, kdy dorazí aktualizace také pro české přístroje Sony Xperia Z3 (Compact). Můžeme ale jen doufat, že to bude již velmi brzy. S netrpělivostí také očekáváme nový model Sony Xperia Z4.

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (36)