Sony Xperia Z1s: TOP přístroj s 4,3″ displejem opět vyfocen. Možná přijde s IPS displejem

sony-xperia-z1s-3

Představení přístroje Nexus 5 je již za námi a pomalu se tak titul nejočekávanějšího telefonu přesouvá na přístroj od společnosti Sony, který nabídne špičkovou hardwarovou výbavu, ale zároveň “jen” 4,3″ displej. To se rozchází s většinou letošních vlajkových modelů, ale potěší to spoustu uživatelů, kteří zkrátka nechtějí pětipalcová “pádla”, ale dychtí po vysokém výkonu a špičkové výbavě. Model Xperia Z1s byl opět vyfocen a můžeme nyní krásně vidět, o kolik je menší než jeho starší bráška v podobě modelu Xperia Z1.

Obrázek také naznačuje, že by se mohlo jednat o jinou technologii displeje. Obrázek také naznačuje, že by se mohlo jednat o jinou technologii displeje.

Menší bráška se ukazuje - je opravdu menší než model Z1 Menší bráška se ukazuje – je opravdu menší než model Z1

A co se tedy skrývá v útrobách tohoto „prcka“?

  • displej: 4,3″ s rozlišením 720p
  • procesor: 2,2 GHz Snapdragon 800, čtyřjádrový
  • odolnost: IP58
  • baterie: 2300 mAh
  • fotoaparát: 20,7 MPx
  • RAM: 2 GB
  • OS: Android 4.3 Jelly Bean

Objevila se spekulace, že by se nový přístroj mohl dočkat technologie displeje IPS, která je dnes velmi hojně používána. S kvalitou displeje má Sony trochu problémy, i když poslední vlajkové modely na tom byly velmi dobře. Datum vydání zatím oficiálně známé není, ale odhaduje se konec listopadu.

zdroj: phonearena.com

Hlasujte pro nejlepší zařízení roku a vyhrajte jedno z nich! O čem je řeč? Android Roku 2013!

logo_tmava_cs_CZ

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)