Sony Xperia Z1 f: TOP telelefon s 4,3″ displejem startuje v Japonsku, evropská verze již brzy

sony-xperia-z1-f_so02f-01

Dychtíte po telefonu se špičkovým hardwarem, ale chcete zachovat kompaktní rozměry a požadujete 4,3″ displej? Pokud souhlasíte, pak jste jistě smutní ze současného trhu, kde se velikost displeje u TOP telefonů pohybuje okolo 5 palců. To by se ovšem mělo brzy změnit – postará se o to společnost Sony se svou zmenšenou verzí oblíbeného modelu Xperia Z1. Japonská verze s označením Z1 f se již začala prodávat a vypadá to, že se tak blíží i oficiální představení modelu pro Evropu. Ten by měl dostat označení Xperia Z1 s a představen by mohl být již na začátku ledna na veletrhu CES 2014.

xperia-z1f

A proč tolik povyku? Model Xperia Z1 s nabídne 4,3″ HD displej, velmi výkonný čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2GB RAM paměť a skvělý 20,7MPx fotoaparát. To jsou na tak “malý” telefon špičkové parametry. Cena se odhaduje těžko, neboť zatím nebyl přístroj představen, ale malá částka to nejspíše nebude – Xperia Z1 f vyjde v přepočtu na 15 500 Kč, což je hodně. Nechme se ale překvapit.

zdroj: androidcentral.comphonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)