Sony Xperia Z Ultra má problém – občas nejde přístroj vzbudit

xperia-z-ultra-water

Nejnovější počin japonské firmy se chlubí největším displejem mezi smartphony na trhu (6,4 palce) a díky nové technologii Triluminos vypadá obraz velmi dobře – Xperia Z Ultra vs. Xperia Z: Souboj displejů od SonySony Xperia Z Ultra a Triluminos display – konečně pořádné LCD od Sony?. Bohužel to vypadá, že přístroj a displej provázejí také problémy. Někdy se totiž stane, že přístroj se tlačítkem napájení tak úplně nevzbudí a zobrazovací část zůstane černá nebo se zelenými artefakty. Podsvícení LCD funguje, stejně tak i systém údajně na dotyky prstu reaguje, bohužel ale uživatel nic z OS nevidí. A co dělat v tomto případě? Údajně by mělo zabrat opakované mačkání tlačítka napájení, někdy ovšem pomůže třeba až 100. zmačknutí. Na tento problém poukazuje spoustu videí na Youtube od svých majitelů a je jisté, že Sony musí tento problém řešit. Od tvůrců jsme se zatím žádného oficiálního prohlášení nedočkali. Některé přístroje vyléčila aktualizace s číslem 14.1.B.0.475, někde problém přetrvává.

Sony Xperia Z Ultra – Random Defective Blank Screen (DOA – Dead On Arrival)

Sony Xperia Z Ultra - Random Defective Blank Screen (DOA - Dead On Arrival)

Sony Xperia Z Ultra C6802 Defective Screen, DOA

Sony Xperia Z Ultra C6802 Defective Screen, DOA

Každý přístroj má své mouchy a podobné problémy potkávají zařízení poměrně často. Tato závada je ovšem velmi nepříjemná a v určitých chvílích úplně znemožňuje používání přístroje. Snad se brzy dočkáme nápravy ze strany Sony.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)