Sony mění design telefonů: Takhle bude vypadat Xperia XZ2

sony xperia xz2 design

Sony mění design svých telefonů, což není žádné překvapení. Mluví se o tom už od minulého roku a nyní jsme se dočkali prvních pořádných renderů, které ukazují chystaný model Xperia XZ2 v plné parádě. Zároveň se prozradilo i několik parametrů nadcházejícího vlajkového modelu.

Sony Xperia XZ2 bude první telefon společnosti s 18:9 displejem

Informace se týkají většího modelu Xperia XZ2, dá se ale předpokládat, že menší Compact verze na tom bude téměř stejně. Na oficiální potvrzení si však musíme počkat na pondělní ráno, kdy se oba telefony oficiálně představí na veletrhu MWC.

sony xperia xz2 novy design

Duo telefonů Xperia XZ2 by mělo být mezi prvními, které budou mít Snapdragon 845. Klasický model by měl mít 5,7″ velký displej s poměrem stran 18:9 a rozlišením FullHD+. Z dostupného obrázku jde vidět, že se čtečka otisků prstů přesunula na záda telefonu.

Vidět jde také to, že telefon bude po všech stranách zaoblený, což v podstatě naznačovala i pozvánka na představení telefonu. Vylepšit by se měl fotoaparát, a to na hlavně, co se týče světelnosti, která má mít hodnotu f/1,8. Duální fotoaparát bude chybět. Dále by se také mělo vylepšit super zpomalené video, které by mělo stále fungovat v 960 FPS, nově ale i ve FullHD rozlišení.

Bohužel se očekávají i negativní novinky, jako třeba odstranění 3,5mm konektoru pro sluchátka. Baterie by měla mít velikost 3 180 mAh. Na další informace si musíme počkat na pondělí. Zvědaví jsme na cenu a dostupnost.

Jak se vám líbí design Sony Xperia XZ2?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)