Sony Xperia X Premium: Jak by mohl vypadat nový prémiový model?

Sony-Xperia-X-Premium-concept-Victor-Cao-2

Před dvěma týdny jsme vás informovali o chystaném telefonu Sony Xperia X Premium – přístroji, který nahradí dosavadní Sony Xperia Z5 Premium. Přestože dosud nejsou známy žádné oficiální informace, můžeme se podívat na zajímavý render vzhledu. Bude takto skutečně novinka vypadat?

Sony Xperia X Premium: Krasavec se dvěma fotoaparáty

Za zrodem renderu stojí Victor Cao, který si bere pravidelně na paškál hlavně telefony Sony. Podoba telefonu Sony Xperia X Premium se nám líbí – a vypadá celkem i reálně, i když nakonec se telefon přeci jen bude určitě v něčem lišit. Posuďte sami.

Sony-Xperia-X-Premium-concept-Victor-Cao-3

Sony Xperia X Premium: Hlavní zbraní bude displej

Předpokládané specifikace na nás příliš dojem neudělají – jsou totiž prakticky totožné s modelem Sony Xperia X Performance:

  • procesor: Qualcomm Snapdragon 820
  • GPU: Adreno 530 GPU
  • RAM: 3 GB
  • USB-C

Telefon by si ale měl polepšit v displeji. Rozlišení sice pokleslo “jen” na Full HD, zvýšila se ovšem úhlopříčka na 5,5″, přibyla podpora HDR a jas dosáhne hodnoty až 1300 nitů. Za výrobou displeje by podle všeho měla stát společnost JDI. Jelikož je zatím vše ve fázi spekulací, můžeme nyní jen odhadovat, jaký nakonec telefon Sony Xperia X Premium bude.

Myslíte si, že bude novinka vypadat podobně jako na renderu? Těšíte se na nový HDR displej?

Zdroj: concept-phones.com.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)