Představení Sony Xperia Z3 a Z3 Compact – sledujte živě z IFA 2014

sony press conference

Sony dodržuje svůj harmonogram a nové produkty na nás hrne pod tlakem. Uplynulo 6 měsíců od představení vlajkové lodi Sony Xperia Z2 a už dnes se s největší pravděpodobností dočkáme jejího nástupce Sony Xperia Z3. Japonský výrobce myslí i na ty, kterým pěti a vícepalcové telefony nevoní, ale stále by chtěli to nejlepší po stránce hardwaru. Pro ty tu je Sony Xperia Z3 Compact, kterou dnes snad také uvidíme. Kromě dvojice nových telefonů se na scéně může objevit i nový tablet s označením Xperia Z3 Tablet.

Sony Xperia Z2 levý bok 2 V čem se Xperia Z3 bude lišit?

Uvidíme, zda si pro nás Sony připraví nějaké překvapení, ale už tak je toho více než dost. Celý event můžete sledovat živě skrze live-stream. My pro vás všechny důležité informace shrneme do článků a přineseme novinky a fotografie přímo z místa, kde máme dva členy našeho týmu. Tisková konference začíná v 16:15. Dejte si pop-corn a užijte si show.

Představení Sony Xperia Z3 a Z3 Compact

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)