Sony Togari: Monstrum s 6,44″ Full HD displejem přijde v druhé polovině roku

sony-logo

Včera jsme vás informovali, že společnost Sony chystá novou vlajkovou loď s označením Honami, 5″ Full HD displejem, velmi výkonným hardwarem a hlavně 20MPx fotoaparátem. Zdá se, že si japonský výrobce připravil ještě jedno zařízení – zatím nese kódové označení Togari. Zaujmout by mělo především obrovským 6,44″ displejem, čímž by se nyní stalo největším mobilním telefonem na světě. Trochu úsměvné je, že jen něco málo přes půl palce chybí na velmi oblíbenou úhlopříčku 7″, kterou disponuje spousta tabletů (třeba Nexus 7). Další informace se týkají vzhledu zařízení – měl by vycházet z konceptu Xperie Z. Zatím nepadla žádná slova ohledně dalšího hardwaru – zejména procesor by nás zajímal. Vzhledem k tomu, že jeho bratříček Honami, který vyjde přibližně ve stejnou dobu, má být vybaven Snapdragonem 800, mohlo by i Togari dostat stejný čip. To je ovšem ve hvězdách.

Sony-Togari-phablet-dolazi-s-6-44

Přístroj by měl přijít někdy v druhé polovině roku, spekuluje se o červenci. Tento přístroj by se měl postavit proti Samsungu Galaxy Note III, který bude disponovat podobě obrovskou úhlopříčkou a přijde také do konce letošního roku. Sony se tedy – zdá se – vydává do segmentu obřích přístrojů, kam se již letos podívalo se svým modelem Xperia Z a musíme říci, že se to povedlo. Bude Togari stejně úspěšné? Uvidíme.

Jak vnímáte takto obrovské telefony vy? Není již 6″ trochu moc a nelezou takové telefony do zelí tabletům?

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)