Sony něco chystá na 26. května. Co představí?

sony_ico

Společnost Sony stanovila datum své nové prezentace, která se tentokrát bude konat v indickém Novém Dillí v úterý 26. května, tedy přesně za týden. Upoutávka je poměrně tajemná a kromě textu “block your date” (“vyhraďte si termín”) z ní lze odhadnout jen to, že na tiskové konferenci bude představovat zařízení řady Xperia odolné proti vodě.

Sony něco chystá na 26. května. Co představí? Sony něco chystá na 26. května. Co představí?

Zahraniční média spekulují, že prezentovaným modelem by mohla být Xperia M4 Aqua, což je zjednodušená verze aktuální vlajkové lodi, nebo špičkový model Xperia Z4, který může na západní trhy přijít jako Xperia Z3+.

Připomeňme, že podle nepotvrzených zpráv bude nedávno představená Xperia Z4, určená výhradně pro japonský trh, ve světě prodávána jako Xperia Z3+ (viz aktualita Sony Xperia Z4 se patrně bude prodávat pod označením Xperia Z3+). Od indické akce tedy očekáváme především potvrzení tohoto pojmenování, nicméně možná se dočkáme i další varianty Z4. Další možností je představení většího a menšího modelu Xperia Z4 Ultra a Z4 Compact či Xperie P2 – smartphonu se špičkovým hardwarem v kompaktním balení, s velkou baterií a návratem stylových řešení v podobě transparentní osvětlené části těla.

Obecně nelze očekávat, že by v rámci této regionální akce byly uvedeny nové produkty společnosti, které jsme ještě neviděli. Kromě telefonu Xperia M4 Aqua tedy čekáme možná ještě model založený na procesoru Qualcomm Snapdragon 810. K vidění by také mohl být tablet Sony Xperia Z4 Tablet.

Zdroje: Chezasite, Mobiltelefon, Hi-Tech, Xperia Blog, Talk Android.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (46)