Sony uvádí na trh šikovný přenosný projektor

sony-ces-2106-10

Společnost Sony uvádí do prodeje nové zařízení. Kdo by však čekal nový model některého z chytrých telefonů nebo televizí, ten by se pletl. V této nenápadné bílé krabičce, která na první pohled může vypadat jako set-top box, se ukrývá laserový projektor. Ten nám umožní podělit se nejen o naše prezentace, videa nebo fotografie, ale dá nám například možnost vytvoření falešného okna.

Sony LSX-P1Novinka nese označení Sony LSX-P1 a zvládá promítat obrazovku o velikosti 80 palců v rozlišení 1366 x 768 obrazový bodů. Dostatečná by měla být také svítivost dosahující hodnot 100 lumenů. Pro připojení s chytrým telefonem nebo jiným přístrojem jsou zde připraveny technologie Bluetooth a Wi-Fi.

Sony-Portable-ultra-short-focus-projector-LSPX-P1

Jak již bylo řečeno v úvodu, samotné Sony lanaří případné zájemce na možnost vytvoření falešných oken nebo promítnutí hodin na zeď. Tyto funkce však lze považovat jako vedlejší, neboť kvůli nim podobné přístroje rozhodně nevznikají. Pokud čas od času potřebujete něco prezentovat a chcete se spolehnout na své vlastní zařízení, může být LSX-P1 tou správnou volbou. Pro zakoupení projektoru si však budeme muset připravit celých 800 amerických dolarů (asi 20 000 Kč).

Video představující projektor Sony LSX-P1

“meet your own world” – Portable Ultra Short Throw Projector

"meet your own world" - Portable Ultra Short Throw Projector

Zdroj: geek.com

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)