Sony na poslední chvíli mění design svého vlajkového modelu

xperia xz2 design

Očekává se, že Sony představí později tento měsíc na veletrhu MWC novou vlajkovou loď. Pravděpodobně se ale dočkáme mírně odlišného telefonu, než si japonská společnost chystala. Nyní jsme mohli vidět dokument, který Sony poslala FCC, kde komisi informovala o tom, že se mění design.

Vlajkový model Sony bude mít odlišný design

Dopis byl poslán federální komisi pro komunikaci 7. února, takže se nemůže jednat o nějaké větší designové změny. Přeci je to už jen zhruba měsíc od oficiálního vydání, na druhou stranu jsou to tak důležité změny, že Sony muselo požádat o zrušení původního schválení.

sony vlajkova lod zmena designu

To by neměl být problém, vzhledem k tomu, že vlajkový model se ještě nikde neprodával a ani nebyl představen. Přesně není jasné, co Sony plánuje změnit na svém vlajkovém modelu. Měl by mít však již displej s poměrem stran 18:9. V zahraničí hodně divoká spekulace nad tím, že by se měl přidat výřez v displeji. Osobně si to ale nemyslíme, protože přidání výřezu je poměrně velký zásah do telefonu a takhle blízko představení je to hodně nereálné. Budeme si tak muset počkat na 26. února, kdy se vlajková loď Sony oficiálně představí.

Těšíte se na vlajkovou loď Sony?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)