Sony a Android 4.3? Známe seznam zařízení

Sony-Xperia-Z-Android-42-e1358520423549

Společnost Google včera oficiálně představila novou verzi systému Android, která se honosí cedulkou 4.3. O všech novinkách tohoto systému vás informoval Karel Kilián ve svém článku z dnešního dopoledne. Bylo nevyhnutelné, že se po představení nové verze začnou uživatelé mobilních přístrojů ptát: “Dostane Android 4.3 také můj telefon?”. Poměrně rychle zareagovala společnost Sony, která zveřejnila seznam zařízení, která se nejnovější verze systému Android dočkají. Která to jsou?

JellyBean_660x384-620x384

Zařízení, která dostanou Android 4.3

  • Xperia Z
  • Xperia ZL
  • Xperia ZR
  • Xperia Tablet Z
  • Xperia SP
  • Xperia Z Ultra

Společnost Sony také předesílá, že aktualizace na Android 4.2 jsou již rozesílány do telefonů Xperia Z a Xperia ZL. Nejnovější tablet od Sony, Xperia Tablet Z, a přístroj Xperia ZR se dočkají na začátku září. Čas dodání aktualizací se samozřejmě liší podle regionu.

A kdy se Android 4.3 do těchto přístrojů dostane? To zatím japonský výrobce bohužel neprozradil a jak jsme se již mnohokrát přesvědčili, hned tak to nebude a uživatelé přístrojů řady Nexus budou mít opět před zbytkem světa náskok.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)