Takhle má vypadat softwarová podpora: Nvidia Shield TV obdržel již 20 aktualizací

nvidia shield tv aktualizace softwarova podpora

Nvidia právě vydala novou aktualizaci pro Shield TV, zajímavé je na tom to, že jde již o dvacáté softwarové vylepšení. To je u Android zařízení nezvykle vysoké číslo. Softwarová podpora pro Shield TV je již 3,5 roku, tedy od roku 2015, kdy se zařízení uvedlo poprvé na trh.

Softwarová podpora pro Nvidia Shield TV je ukázková

Nvidia se rozhodla jít mírně odlišnou cestou než jiní výrobci, namísto toho, aby každý rok vydávala nový produkt, se rozhodla zaměřit na aktualizace Nvidia Shield TV. Pravidelná vylepšení softwaru byla od počátku prioritou a fanoušci zařízení tak nebyli nuceni zakupovat každý rok nové zařízení. I díky mnohým aktualizacím patří momentálně k tomu nejlepšímu multimediálnímu streamovacímu zařízení na trhu.

SHIELD-Experience-Upgrade-7.1

„Jsme neskutečně pyšní na produkt, který jsme vyvinuli a věříme, že uživatelé ocení jeho rozsáhlou pravidelnou podporu. Dle nás je to jedno z nejvíce podporovaných elektronických zařízení,“ uvedla NVIDIA.

A jaké novinky se nachází v poslední verzi SHIELD Experience Upgrade 7.1? V první řadě jde o podporu komunikace ve hře. Pokud hrajete přes Geforce Now například Fortnite, můžete zapojit headset do ovladače Shieldu. Vylepšila se také podpora pro klávesnici a myš v GeForce NOW.

geforce now nove hry

Vydala se doprovodná aplikace pro telefony s Androidem i iOS, která telefon promění ve virtuální klávesnici a myš. Usnadní se tak zadávání uživatelských jmen, hesel a emailů. Vrátila se funkce Nvidia Share (vysílání na Twitch, nahrávání a pořizování snímků). V neposlední řadě se aktivoval režim s podporou 120Hz obnovovací frekvencí.

[appbox googleplay com.nvidia.shield.remote]

[aps_product_sz id=”424912″]

Vlastníte Nvidia Shield TV, jste s konzolí spokojení?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)