O chytré brýle Spectacles není zájem. Snapchat má plné sklady

snapchat spectacles

Chytré brýle Snapchat Spectacles měly zpočátku úspěch a v prvních měsících byl o ně zájem. Jenže jak rychle přišel zájem, tak rychle i zmizel a společnost má nyní stovky tisíc kusů připravených ve skladech. Přijde brzy velká slevová akce?

Snapchat se chytrých brýlí Spectacles nedokáže zbavit

Ještě minulý rok byly tyto chytré brýle nedostatkovým zbožím, lidé v zahraničí stáli dlouhé fronty, aby si je mohli koupit. Využívali toho i překupníci, kteří dokázali prodávat brýle i za v přepočtu 50 tisíc Kč. Jejich normální cena je přitom zhruba 4 tisíce.

spectacles bryle

CEO společnosti se také chlubil tím, že se dokázalo prodat více než 150 tisíc kusů. I tohle prohlášení mohlo mít vliv na to, že Snapchat nechal vyrobit další stovky tisíc těchto brýlí. Jenže vůbec neodhadli, že se bude jednat jen o krátkodobý trend a nyní je již po brýlích Spectacles minimální poptávka. Podle několika blízkých zdrojů má tak Snapchat nyní plné sklady a přemýšlí, jak s brýlemi naloží dále. Nabízí se samozřejmě výprodej, protože cena je stále vysoká na to, co brýle dokážou. A to natáčet krátká videa na jednu sociální síť.

Koupili byste si tyto chytré brýle za mnohem menší cenu?

Zdroj: highsnobiety.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)