Vyhlášení: Tři smartphony Hyundai na lov Pokémonů a pokeball k tomu

Soutěž o smartphony Hyundai

Na začátku srpna jsme pro naše čtenáře spustili soutěž o smartphony Hyundai. Nyní nastal čas, abychom zhodnotili všechny zaslané příspěvky a vybrali 3 výherce. Kdo se může těšit na nový telefon?

Jak jsme soutěžili?

Pro účast v soutěži bylo nutné zaslat soutěžní formulář, který kromě nezbytných údajů obsahoval také odkaz na veřejný příspěvek na libovolné sociální síti či soutěžní článek s vaším komentářem. Tento příspěvek musel nutně nést tvar: “Chtěl bych vyhrát smartphone Hyundai, protože”, který doplníte vlastním textem. Každý mohl odeslat soutěžní formulář vícekrát, vždy ovšem s originálním příspěvkem.

Následně jsme vybrali 3 výherce – nejpraktičtější a nejvtipnější důvod, proč chtít smartphone Hyundai. Třetím výhercem se stal ten, kdo nás nejvíce přesvědčil, že telefon ze soutěže o smartphony Hyundai potřebuje. Nejvtipnější dostane navíc i stylový pokeball. Více informací a pravidla naleznete v úvodním článku.

Souteu o smartphony Hyundai

O co jsme soutěžili?

3 smartphony Hyundai Cyrus HP514Q a stylový pokeball

HP514Qwithout our logo (1)(2).jpg Tři z našich čtenářů se mohou těšit na sympatický smartphone Hyundai Cyrus HP514Q, který zaujme svým designem, 5″ displejem, vcelku výkonným procesorem podpořeným 2 GB RAM, 16GB vnitřním úložištěm i podporou českého LTE.

[aps_product_sz id=”404698″]

Seznam výherců a ceny

Naší soutěže se zúčastnila obrovská spousta soutěžících, za což jsme rádi, ale vyhrát mohli pouze tři z vás.

1) První místo – nejvtipnější příspěvek

Hyundai vyhra - nic

2) Druhé místo – nejpraktičtější důvod

Hyundai vyhra - slegl

3) Třetí místo – ten, kdo nás nejvíce přesvědčil

Hyundai vyhra - bohy

Výhercům cen gratulujeme a stejně tak moc děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Výherci budou kontaktováni na vyplněný e-mail.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak hrat pokemon go nahled-1

Jak hrát Pokémon Go, když venku prší?

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (14)