SmartMaps až s 50% slevou a novou mapou pro lyžaře

SmartMaps

Používáte svůj mobilní přístroj jako navigaci? Je vaším nedílným společníkem na cestách v přírodě? Pak jste při svém bádání jistě narazili na pojem SmartMaps, který se stal symbolem pro navigační a mapové podklady. Nyní by měli potenciální zákazníci ještě více zbystřit, neboť produkty zasáhla výrazná sleva, která šplhá až k 50 %. Týká se nejen samotného navigačního softwaru, ale také map, které může uživatel použít v jiných programech (například Locus atp.).

S 50% slevou tak můžete pořídit kompletní navigační software i s mapou SmartMaps Komplet, pouze navigaci SmartMaps Navigator či podrobnou mapu české republiky 1:10 000. Slev se dočkala většina produktů, kompletní ceník naleznete zde.

Screenshot_2013-02-19-15-04-58 SmartMaps

Zároveň společnost představila zcela novou mapu – Zimní lyžařskou mapu ČR 1:60 000. Ideální pro běžkaře. Je zdarma online v aplikaci SmartMaps i Locus. Offline stojí 390 Kč.

zdroj: tisková zpráva, SmartMaps.cz

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)