Sluchátka Here One dokážou blokovat okolní hluk pomocí AI

Here One

Pokud jste v několika posledních měsících četli weby o technice, určitě jste si všimli, že hodně se mluví bezdrátových sluchátkách a umělé inteligenci. A právě Here One dokáže tyto dvě věci spojit dohromady.

Here One jsou sluchátka s umělou inteligencí

Bezdrátová sluchátka se vrací více na přední místa hlavně kvůli tomu, že iPhone 7 nemá 3,5 mm jack. Dá se předpokládat, že další výrobci budou tento “trend” brzy následovat. Výrobci bezdrátových sluchátek také vidí velkou šanci získat nové zákazníky. A to hlavně u těch špuntových sluchátek, kde zatím nejvíce narážíme na malou výdrž baterie. Většina vydrží čtyři až pět hodin a na druhou stranu nenabízí nic dalšího oproti drátovým sluchátkům. Cenově na tom také nejsou moc dobře.

Změnou by mohly být sluchátka Here One, alespoň u těch funkcí. Výrobci slibují, že nabídnou nové funkce oproti jiným bezdrátovým špuntovým sluchátkům, jako třeba aktivní potlačení hluku. Ve spojení s aplikací, která bude dostupná i na Android, byste si měli umět vybrat jaké zvuky z okolí chcete slyšet a jaké naopak ne. Dále se plánuje větší propojení s asistenty jako třeba s tím od Googlu.

O vše se má prý starat umělá inteligence, která se učí podle toho, co posloucháte a v jakém jste prostředí. Vzhledem k tomu, že sluchátka neustále poslouchají prostředí, rapidně se snižuje výdrž baterie, která by s potlačením hluku měla dosáhnout zhruba tří hodin. Sluchátka se dají předobjednat z oficiálních stránek za 299 eur, poštovné pak přijde na 10 eur. Což je opravdu hodně vzhledem k výdrží baterie. Na trh by se pak měly dostat v únoru příštího roku.

Pořídili byste si bezdrátová špuntová sluchátka, kdyby byly cenově stejné jako drátová?

Zdroj: techshrub.co

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)