SlickWraps: Jak převléknout svůj smartphone do originálního kabátku?

SlickWraps – náhleďák

Možná jste se již někdy pozastavili nad tím, že současné telefony se sice svým designem ¨navzájem trochu odlišují, přesto jsou ale v posledních letech stále stejné. Nejčastěji se jedná o černé nebo bílé placky, někdy jsou k vidění i další barvy, ale tím to povětšinou končí. Napadlo vás ale někdy, že byste si svůj smartphone nějak upgradovali? Tak aby mezi všemi ostatními vynikal? SlickWraps vám pomohou se jednoznačně odlišit.

SlickWraps: Hardwarové tapety pro originální vzhled

SlickWraps by se daly přirovnat k tapetám, kterými si můžete kdeco polepit. Při takovém domácím pokusu o polep běžnou tapetou byste ale museli být obzvláště přesní, aby výsledek byl alespoň trochu dobrý. Jenže ani materiál běžných samolepicích tapet není zrovna ideální pro použití na smartphonu. Potisk by byl brzy ošoupaný, tapeta poškrábaná.

SlickWraps Nexus 6P Motivy pro Nexus 6P

Pokud vám ale nevadí utratit pár kaček, můžete zkusit právě SlickWraps. Jsou z materiálu, který by měl vydržet, ale hlavně jsou vyráběné přímo na míru pro konkrétní smartphony, tablety, gamepady či třeba chytré hodinky nebo sluchátka. Zařízení je k dispozici doslova mraky a tak pravděpodobně většina z vás najde ten svůj kousek.

SlickWraps Výběr z wearables

Tapety, nebo spíše fólie, jsou k dispozici s různými potisky, od imitace dřeva, přes barevné třpytky až po motivy s hrdiny z amerických blockbusterů. Navíc nejsou tyto folie určeny jen pro zadní část krytu, ale můžete jimi překrýt i čelní stranu, přičemž výrobce slibuje, že po hmatu nebude poznat, že je na telefonu něco navíc.

Dovoz i k nám a za slušnou cenu

Pokud čekáte, že takto přesně vyrobená designová folie bude stát padesát korun, můžete článek zavřít a jít se raději podívat po výměnných nebo ochranných krytech na ebay nebo aliexpress. Pokud vás ale částka okolo 20 USD nezaskočí, směle pokračujte dál. V přepočtu se tedy jedná o cenu okolo 700,- Kč (ceny jsou různé podle zařízení), což sice není úplně málo, ale vzhledem k tomu, že jsou folie vyráběné přímo pro konkrétní telefony a mají certifikát o autentičnosti, je to cena naprosto krásná.

SlickWraps Výběr z telefonů

Výrobce ze svého obchodu umí posílat zásilky i k nám, takže klidně můžete objednávat. Samozřejmě musíte počítat s poštovným, které v levnější variantě činí 4,37 USD, což je přibližně 110,- Kč. Můžete zvolit i dražší a rychlejší variantu, která ale stojí více než dvojnásobek samotné folie.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)