Využíváte slevy aplikací? (Víkendová hlasovačka)

hry a aplikace ve slevě můžete stahovat zdarma

Z pohledu slev nejrůznějšího zboží a sortimentu můžeme zákazníky rozdělit v podstatě na tři skupiny. První slevami doslova žije, sleduje je, vyhledává a své nákupy řídí především podle toho, jaké zboží je aktuálně v akci. Druhá skupina slevy bere v potaz, ale jejich zákaznické chování ovlivňuje snížení ceny jen částečně – zpravidla u konkrétních položek. Poslední skupina pak slevy nesleduje, ani nevyužívá. Jak jsou na tom v tomto směru slevy aplikací? Na to se pokusíme odpovědět v tomto kole Víkendové hlasovačky a diskuze.

Slevy, kam se podíváte

Pokud vás zajímají slevy běžného zboží, jako jsou třeba potraviny či oblečení, můžete využít aplikace, jako jsou například AkcniCeny.cz, Kupi.cz či Letáky – akční letáky a slevy. Ve všech lze v přehledné a snadno stravitelné podobě prohlížet zlevněné zboží, případně ho přidávat na nákupní lístek.

Jenže co když chcete sledovat zlevněné aplikace pro Android? Bohužel Obchod Play na aplikace ve slevě nijak výrazně neupozorňuje. Je jen na autorech programů, aby snížení ceny zviditelnili – zpravidla tak činí změnou ikonky s vyznačením slevy v procentech a zmíněním této skutečnosti v popisku. Cest, jak sledovat zvýhodněné nabídky, je ale hned několik – tou první může být naše sekce Slevy na Android aplikace z Google Play, ve které najdete průběžně aktualizovaný seznam zlevněných programů. Prezentované ceny přitom platí pro české uživatele.

Slevy na Android aplikace z Google Play Slevy na Android aplikace z Google Play

Pokud preferujete pro tyto účely mobilní aplikaci, můžeme doporučit program AppSales. Najdete v něm nejpopulárnější zlevněné aplikace, které ručně vybírají editoři projektu. K dispozici je i graf, zobrazující dosavadní vývoj ceny, díky kterému například snadno poznáte předchozí umělé navýšení ceny, provedené se záměrem o co nejvyšší deklarovanou slevu. Někdy jsou slevy velmi citelné – například populární Nova Launcher, který běžně stojí 149 Kč, pořídíte “v akci” i za dvacet korun. I další drahé aplikace mohou být během slev doslova “za hubičku”.

V případě aplikací je nutné dávat pozor na regionální slevy. Pokud tedy sledujete zlevněné programy na nějakém zahraničním webu, může se stát, že pro české uživatele bude tatáž aplikace stále nabízena za původní cenu.

Využíváte slevy aplikací?

V tomto kole Víkendové hlasovačky a diskuze se tedy pokusíme zjistit, jak jsou na tom naši čtenáři z hlediska slev aplikací.
[gravityform id=”150″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]
V diskuzi pod článkem se můžete podělit o způsob, jakým slevy aplikací sledujete, případně budeme rádi za názor na našeho hlídače slev. Jakou aplikaci jste koupili obzvlášť výhodně? Je nějaký program, u kterého čekáte na slevu, abyste ho koupili?

Hlasovačka z minulého týdne

Před týdnem jsme se v rámci cyklu Víkendová hlasovačka a diskuze ptali, zda platíte či chtěli byste platit mobilem. Zájem ze strany zákazníků je očividný, nicméně zatím ho v rozletu brzdí liknavý přístup českých bank. 40 % respondentů by tak mělo zájem, ale zatím musí čekat, než se jejich bankovní ústav k tomuto způsobu placení rozhoupe. 17 % hlasujících již placení mobilem v roli platební karty často používá, dalších 17 % pak nikoli, ačkoli ho jejich banka nabízí. 7 % čtenářů možnost platby telefonem používá jen zřídka, na konci pomyslného žebříčku je pak 6 %, které se nehodlají do tohoto způsobu placení pustit ani v okamžiku, kdy ho banka začne podporovat.

Hlasovačka z minulého týdne Hlasovačka z minulého týdne

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (6)