SleepTeam: Bulánci v PlayStore nejsou naši – jedná se o nelegální kopii!

unnamed

Jak jste se mohli dočíst v naší nedávné zprávičceBulánci byli konečně portováni na platformu Android. Pro mnohé to byla naprosto skvělá zpráva, ovšem situace se nám nyní poněkud zkomplikovala. Zjistilo se totiž, že se nejedná o aplikaci vydanou oficiálním týmem SleepTeam, která za touto populární hrou pro desktop stojí. Hra, kterou nyní naleznete v Play Store je tedy neoficiální a nebojím se použít slovo – nelegální kopie.

Vývojář, který si přezdívá Insomniac v popisu hry píše, že se jedná o 2D hit, vytvořený v laboratořích SleepTeamu, což může vnuknout dojem, že se jedná o oficiální aplikaci. Vývojář dále vzkazuje SleepTeamu, aby jej co nejdříve kontaktoval, ovšem toto jednání nemá minimálně s dobrými mravy co dočinění. Nutno tedy dodat, že diskutující v předchozí zprávičce (uživatel s přezdívkou Mem), měl naprosto správné informace.

“Jedná se o nelegální amatérskou verzi hry. Originální verze je teprve v přípravě a samozřejmě bude obsahovat multiplayer.” sdělil naší redakci Lubor Kopecký – člen SleepTeam s. r. o.

Bulánci

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Slovo-Mistr

Slovo Mistr: další návyková hra se slovy

Hry Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později
poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (24)