Sladké potěšení od naší věrné čtenářky

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zázraky se v naší redakci nedějí každý den, přesto jedno zázračné poděkování přilétlo do naší redakce. A co víc – celé z perníku! Naše věrná čtenářka se rozhodla ocenit naši práci a poslat sladké poděkování přímo do našeho sídla. Toto velmi příjemné a vzácné překvapení nás natolik potěšilo, že jsme se rozhodli o něj podělit také s vámi. Citace z perníkového dárku hovoří za vše. :) “Pro celou redakci Světa Androida, stále pište dobré články.”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jakoby čtenářka vycítila, že se blíží také akce Android RoadShow 2013, a překrásné srdce doplňuje ještě roztomilé autíčko ve stylu RoadShow. A samozřejmě také z perníku. Nádhera. A teď už jen doufat, že tento klenot brzy nesežerou Miši (alá Petr Mišák). :)

Pokaždé, když od našich čtenářů slyšíme „děkuji“ nebo „dobrá práce“, jakoby nás v redakci bylo najednou dvakrát tolik a všichni se s nadšením pustili do práce. Nehledě na to, že v redakci Svět Androida je pro nás práce zábavou, ale i tak se nám rozzáří očička štěstím pokaždé, když ji naši čtenáři dokážou ocenit. Za celý tým Svět Androida, manager a zakladatel Petr Mišák.

Za celou redakci tímto moc děkujeme naší čtenářce a také všem, kdo nás při našem psaní podporují!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)