Skype prošel největší změnou v historii. Je z něj sociální síť pro mladé

socialni sit skype tmavy motiv

Skype je zde dlouhou dobu, v průběhu let prošel velkými změnami. Dnes se ale na Google Play dostala verze 8.0, která je vůbec ta největší. Aplikace se proměňuje v sociální síť pro mladé, podobně jako je třeba Snapchat.

Ze Skype se stala trendy sociální síť

Na začátku měsíce Microsoft oznámil tuto radikální změnu. Prozradilo se také to, že první platforma, kde se novinka dostane, bude Android. A tak se i stalo. Dnes se začala lidem na Google Play objevovat aktualizace na verzi 8.0. Postupně se uvolňuje pro všechny, pokud ji ještě nemáte a chtěli byste si ji vyzkoušet, tak si ji můžete nainstalovat například z APKMirror.

V nové verzi je Skype rozdělen na tří části. První se trochu krkolomně nazývá „Nejzajímavější“, druhá část je Chaty a třetí Zaznamenat. V části nejzajímavější najdete fotografie vašich přátel z probíhajícího dne. Jedná se o klasický přehled dne, který známe ze Snapchatu, Facebook Messengeru, Instagramu apod.

Chaty byly rozděleny také na tři části. Kromě klasického chatování se přidala funkce „Najít“. Díky ní můžete rychle sdílet obsah třetích stran jako třeba GIF obrázky nebo youtube videa. Poslední funkcí je Zaznamenat, která se nachází i v hlavním menu. Jedná se jednoduchou aplikaci pro fotografování.

[appbox googleplay com.skype.raider]

Jak se vám líbí nový směr, kterým se Skype udává? Přecházíte kvůli změnám na jinou chatovací službu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

james-bond-logo_00000

IP Webcam – androidí špeh

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
8 min. uložit na později
Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (18)