Skládací telefon Samsung se může zaměřovat na hry. Ukazují to obrázky

samsung skladaci telefon

Při představení skládacího telefonu ZTE Axon M se mnoho lidí ptalo, v čem je jeho největší plus. Odpovědi bychom se mohli dočkat již brzy, a to když se představí skládací telefon Samsung. Jak ukazují nové patenty, mohlo by se tím vyřešit to, jak se hraje na mobilních telefonech.

Skládací telefon Samsung bude připomínat Nintendo 3DS

Novinka od Samsungu bude připomínat známou přenosnou herní konzoli od Nintenda nejen způsobem konstrukce. Jak ukazují nové patenty, Samsung plánuje využití dvou displejů ke hraní. Na jedné obrazovce se bude klasicky zobrazovat hra, na druhém pak bude ovládání nebo různé informace. Zkrátka stejný princip, který už mnoho let prosazuje Nintendo.

skladaci telefon samsung hry

To by mohlo být hodně zajímavé, protože právě kostrbaté ovládání bývá jedno z největších mínusů při hraní na telefonech. Tímto by se to mohlo vyřešit. Zajímavé je to, že by chystaný Samsung telefon měl mít také stylus. V tomto případě se bude jednat pravděpodobně o S Pen. Oficiálně o telefonu, který by se měl nazývat Galaxy X zatím nebylo nic napsáno, každopádně úniků či různých patentů v posledních týdnech přibývá, to znamená jediné, že se blíží představení. Očekává se, že bychom se toho netradičního telefonu měli dočkat během jara 2018.

Těšíte se, až se představí skládací telefon Samsung?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)