Skládací telefon LG by mohl mít dva displeje, dvě baterie i dva 3,5mm konektory

skladaci telefon lg

Už v roce 2016 LG podala patent na skládací telefon, který by měl mít nejen dva displeje, ale také dvě baterie nebo dva 3,5mm jack konektory. Patent byl podán 28. září 2018 a před několika dny byl publikován veřejně. Ukazuje poměrně zajímavé funkce, kterých se možná brzy dočkáme u skládacího telefonu LG.

Skládací telefon LG by mohl být určen pro dva lidi

Obrázky, které se k patentu dodaly, ukazují, že obrazovky jsou zakřivené, což umožňuje straně telefonu zobrazit datum, čas, teplotu a další upozornění. Po otevření se vytvoří jeden velký displej. Když je ale zařízení zavřeno, tak se můžou obrazovky používat nezávisle na sobě.

skladaci mobil lg

Například dva lidé můžou sledovat dvě různá videa, přičemž každý z nich používá vlastní sluchátkový konektor, aby tak slyšel zvuk ze svého videa. Skládací telefon má mít také vlastní baterii pro každý displej a vlastní fotoaparáty. Dále třeba LG popisovalo režim pro čtení knih, kde se dvěma displeji může simulovat kniha a obracení stránek.

Zajímavé je to, že i když byla patentová přihláška podána již v roce 2016, tak je vidět čtečka otisků prstů pod displejem. S tímto patentem se LG dostává k dalším několika výrobcům, kteří chystají skládací telefon. Víme o chystaných Samsung, Apple a Huawei telefonech.

Těšíte se na skládací telefony?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (5)