Netradiční logická hra Shadowmatic po dvou letech vyšla na Android

Shadowmatic

Jednoduché a přímočaré puzzle hry slaví na mobilních telefonech úspěch. Někdy ale nejsou zase tak působivé po vizuální stránce. Výjimkou je hra Shadowmatic, která nabízí všechny tři věci dohromady.

Shadowmatic využívá světlo a stín

Právě díky využití principů světla, 3D efektů a prostorového uspořádání vytváří hra perfektní siluety, které na displeji telefonu vypadají skvěle. Jak je u logických her ve zvyku, zpočátku jsou úkoly jednoduché, ale později začne na obtížnosti přibývat a nebude tak jednoduché sladit plovoucí objekty, aby vytvořily dokonalý stín.

Shadowmatic launch trailer

Shadowmatic launch trailer

Shadowmatic vyšel na iOS již před dvěma lety, takže je docela škoda, že na Android vychází až nyní. Nicméně vývojáři ze společnosti Triada jsou v první řadě grafické studio a až pak herní vývojáři, takže zdržení je pochopitelné. Nicméně má to plus právě v perfektním grafickém zpracování.

Hra se dá stáhnout zdarma, nicméně k otevření více než 100 úrovní, je potřeba zaplatit 94,99 Kč. Shadowmatic funguje na Android zařízeních s verzí 4.2 a výše. Na starších telefonech a tabletech by mohl být problém s plynulostí, a to díky pokročilé 3D grafice. Před zaplacením je dobré hru vyzkoušet, že vám funguje.

[appbox googleplay com.triadastudio.shadowmatic]

Jak se vám líbí grafické zpracování v této hře?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Slovo-Mistr

Slovo Mistr: další návyková hra se slovy

Hry Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později
poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (5)