Známe ceny Samsungu Galaxy Note 4 a Gear S na českém trhu. Nepotěší

camera_0

Na veletrhu IFA 2014 v Berlíně představila společnost Samsung velmi očekávaný telefon Samsung Galaxy Note 4, který měl ukázat vůbec to nejlepší, co Samsung na trhu mobilních telefonů předvedl. Tento přístroj vám detailně ve svém článku představil David Mysliveček. Krátce před veletrhem IFA jsme se dozvěděli také o chytrých hodinkách Samsung Gear S, které v sobě sice ukrývají systém Tizen, ale lze je spárovat s telefony s Androidem. Předběžnou cenu jsme věděli již v době představení, Samsung ji nyní potvrzuje oficiálně pro český trh. A rozhodně nebudete nadšeni.

galaxy note 4

Samsung Galaxy Note 4 a Gear S – ceny na českém trhu

Telefon Samsung Galaxy Note 4 přichází s velmi vysokou cenovou 21 499 Kč a za chytré hodinky Samsung Gear S pak zaplatíte 9 999 Kč. To jsou v segmentu telefonů i chytrých hodinek velmi vysoké částky, které české uživatele rozhodně nepotěší. Na druhou stranu Samsung již v minulosti ukázal, že telefony řady Samsung Galaxy Note jsou natolik oblíbené, aby je čeští zákazníci i za tuto cenu pořídili. Jsme zvědaví, jak obstojí obě novinky v našem testu, až se dostanou do naší redakce.

Gear S cena

zdroj: tisková zpráva, Samsung

Chcete se podívat na Samsung Galaxy Note 4 osobně? Pak zavítejte na Android RoadShow 2014. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (43)