Samsung začal v Česku s aktualizací na Android Oreo. Na Note 8 už je za rohem

samsung galaxy s8 aktualizaci na android oreo

Přesně před měsícem jsme informovali, že Samsung začal s aktualizací na Android Oreo pro své vlajkové modely Galaxy S8 a S8+. Po menším problému, kdy se na pár dní aktualizování pozastavilo, se od včerejšího večera dostává na Českou republiku. Aktualizaci nám potvrdilo hned několik uživatelů.

Samsung začal v ČR s aktualizací na Android Oreo

Aktualizace je k dispozici nejprve pro majitele Galaxy S8 a S8+. Uživatelé se můžou těšit na všechny novinky z Android Oreo, ale také na poměrně dost změn v nadstavbě Samsung Experience (dříve známá jako TouchWiz). Značně se upraví klávesnice, vyhledávání v menu s aplikacemi. Úpravami prošel Bixby asistent, ale také třeba nastavení barev u displeje. Podrobněji si o novinkách můžete přečíst v článku Samsung Experience 9.0 na Galaxy S8.

aktualizace na android oreo samsung galaxy s8

V těchto dnech se také objevila informace, že aktualizace na Samsung Galaxy Note 8 už je za rohem, kdy se už čeká v podstatě jen na splnění posledních certifikací. Je to už tak jen otázka dnů, maximálně pár týdnů a Android Oreo začne postupně vycházet i na Note 8. Poté už se začne dostávat na telefony střední třídy.

[aps_product_sz id=”431109″]

[aps_product_sz id=”431503″]

Máte už na svém Galaxy S8 aktualizaci na Android Oreo? Jak jste s ní spokojeni?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)