Samsung představil nový stylus, se kterým lze volat, a hravý mp3 přehrávač S Pebble

samsung-logo

Společnost Samsung se kromě výroby a prodeje samotných mobilních zařízení zaměřuje také na příslušenství k těmto strojům. Svou nynějí nabídku obohatila společnost o nový stylus S pen, který má v sobě zabudované  Bluetooth Handsfree, aby s ním šlo volat (stejný koncept jako u Asusu Padfone), a MP3 přehrávač s názvemS Pebble.

Stylus

Tento stylus k přístroji Samsung Galaxy Note 10.1 vypadá velice podobně jako standardní dodávaný stylus, ukrývá však v sobě mimo jiné také Bluetooth Handsfree a ovládání hlasitosti či hovorů, a tak lze tento stylus použít při volání. To je stejný koncept, který představil Asus se svým Padfonem. Tento stylus by se měl nabízet v bílé barvě za doporučenou cenu 1 499 Kč s DPH.

S Pebble

Posluchače muziky potěší stylový MP3 přehrávač S Pebble, který se pyšní malými rozměry, klipsnou pro upnutí a 4GB vnitřní pamětí. S Pebble je vybavený rovněž LED indikátorem stavu baterie, který bude v závislosti na jejím stavu měnit barvy. Díky kabelu jej lze přímo spojit s přístroje Samsung Galaxy S III a nahrát hudbu z telefonu. K dostání bude v modré a bílé barvě za cenu 1 359 Kč s DPH.

Součástí balení je:

  • MP3 přehrávač
  • Stereo sluchátka
  • USB redukce k PC
  • microUSB kabel pro přenos dat mezi telefonem a MP3
  • Příručka

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)