Samsung představil Galaxy Player 5.8

samsung-logo

Rodina Galaxy Player je konkurencí pro oblíbená zařízení iPod Touch, která nenabízí telefonní funkce, nýbrž pohodlnou práci s multimediálním obsahem a hraní her. Společnost Samsung oficiálně představila nový model, který se pyšní především obrovským 5,8″ palcovým displejem s qHD rozlišením (960 x 540 pixelů) a 2500mAh akumulátorem. Podle předběžných spekulací to vypadá, že se přístroj nedočká SuperAMOLED displeje, ale TFT LCD. Oficiálně nejsou parametry přístroje potvrzeny, uniklé specifikace by však nemusely být daleko od pravdy. A vzhled? Ten určitě spoustě z Vás připomene “přerostlou estrojku”, neboť nový Galaxy Player připomíná vlajkový model Samsung Galaxy S III.

Podle uniklých specifikací by měl být přístroj dále vybaven dvoujádrovým procesorem na frekvenci 1 GHz, 1GB RAM pamětí, zadní 3MPx kamerou, GPS a systémem Android 4 Ice Cream Sandwich s nadstavbou TouchWiz.

zdroj: androidpolice.comslashgear.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)