Samsung Level – korejský gigant chce ovládnout mobilní audio

samsung level cover

Samsung se snaží propracovat i do dalšího segmentu spotřební elektroniky. Řekněte sami – pokud máte telefon, určitě k němu občas připojíte nějaká horší, či lepší sluchátka, že? Na zábavu v metru či zkrácení dlouhé chvíle jsou přímo ideální. Korejský gigant tak vycítil příležitost a přispěchal rovnou se čtyřmi novými produkty, jež zařadil do portfolia Samsung Level. Jedná se o troje sluchátka a jeden Bluetooth reproduktor.

samsung-logo

Samsung Level Over jsou největší a také nejvíce “high-end” sluchátka ze všech tří modelů. Disponují technologií aktivního potlačování okolního zvuku, takže vás při poslechu nebude nic rušit. Další technologie by měla omezit rezonování samotných sluchátek a opět tak vylepšit poslech. Za, prý, špičkový hudební zážitek si Samsung nechá pořádně zaplatit. Sluchátka půjdou do prodeje za 349 dolarů (7 070 Kč).

Samsung Level Over White (1) Samsung Level Over White (2)

Dále jsou mezi novými sluchátky Samsung Level On, což jsou opět náhlavní sluchátka, která by měla uspokojit o něco méně náročné zákazníky. Cenovka byla stanovena na 179 dolarů (3600 Kč). Posledními sluchátky jsou “špuntovky” do uší s názvem Samsung Level In. Za 149 dolarů (3000 Kč) mohou být vaše.

Samsung Level In Black (2) Samsung Level On White (3)

Poslední novinkou je Samsung Level Box – bezdrátový reproduktor, který by měl zvládnout přehrávat hudbu až 15 hodin. Disponuje technologií Bluetooth a NFC, takže párování by mělo být záležitostí několika sekund. V reproduktoru je zakomponován i kvalitní mikrofon pro hovory.

Level Box Black (1) Level Box White (2)

Všechna zařízení se začnou prodávat 17. července skrze stránku GILT.

Zdroj: Samsung.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)