Samsung po vzoru Galaxy Alpha představí další “kovové” telefony

samsung-galaxy-alpha-rumors

Jihokorejský výrobce Samsung trochu vybočil ze svých zajetých kolejí a představil telefon Samsung Galaxy Alpha, který konečně přinesl také kovové prvky. Petr Mišák vám tuto povedenou konstrukci představil v krátkém videopohledu. Vypadá to, že to s novým “kabátkem” myslí jihokorejská společnost vážně – představí totiž další tři telefony s kovovými prvky. O hardwarové výbavě telefonů toho příliš známo není – telefony ponesou označení SM-A300, SM-A500 a SM-A700, které dostanou qHD (540 x 960 pixelů), HD (1280 x 720 pixelů) a Full HD (1920 x 1080 pixelů) rozlišení. Představeny by měly být někdy v průběhu září.

Samsung Galaxy Alpha - konečně kovový Samsung Galaxy Alpha – konečně kovový telefon

Samsung Galaxy Note 4 už 4. září

Nové kovové telefony mohou být představeny již na začátku měsíce na akci IFA, která startuje 5. září. Den před startem akce má být ovšem představen nový model Galaxy Note 4, a tak je otázkou, zda si Samsung představení těchto novinek nenechá až na jinou akci. Nechme se překvapit.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)