Samsung končí s podporou Galaxy S6: Takhle jsou na tom ostatní modely

samsung galaxy S6 konci s podporou

Samsung aktualizoval informace na své stránce ohledně bezpečnosti. Aktualizace se týkala hlavně modelu Samsung Galaxy S6 a S6 Edge. Tyto telefony již nebudou dostávat ani bezpečnostní aktualizace, s oficiálními aktualizacemi na nové verze Androidu skončil Samsung u Galaxy S6 již minulý rok u Nougatu. Tímto krokem tak končí s podporou Galaxy S6.

Samsung po čtyřech letech končí s podporou Galaxy S6

Tato bývalá vlajková loď společnosti Samsung dostávala aktualizace po tři roky. Samozřejmě to neznamená, že telefony přestanou fungovat, normálně je můžete používat dále, akorát již v případě nějakého bezpečnostního problému už nebude úplně ideální používat tyto telefony, protože neobdrží záplatu.

samsung galaxy s6 konec podpory

Konec podpory se týká pouze modelů Galaxy 6 a S6 Edge. Pokud vlastníte Galaxy S6 Edge+ nebo Galaxy S6 Active, tak stále budete dostávat aktualizace na měsíční bázi. I když známe Samsung, obzvlášť u těchto starších zařízení nevychází aktualizace každý měsíc. Pokud jde o další telefony, tak je rozděluje Samsung na dvě části. První část telefonů by měla obdržet aktualizaci bezpečnosti každý měsíc. Jde hlavně o řadu Galaxy S, Galaxy Note a Galaxy A.

Druhá a podstatně větší část by měla obdržet aktualizace každé 3 měsíce. Jde o levnější telefony řady Galaxy A, tablety a řadu Galaxy J. Trochu překvapivě je stále v seznamu i nový telefon Samsung Galaxy A8+, o kterém se spekulovalo, že jde jen o chybu, protože menší model Galaxy A8 by měl obdržet měsíční aktualizace. O chybu ale nejde, i po poslední úpravě je stále větší model uveden ve skupině, která obdrží aktualizace jednou za 3 měsíce.

[aps_product_sz id=”356094″]

[aps_product_sz id=”357498″]

Vlastníte nebo jste vlastnili Samsung Galaxy S6? Jak jste (byli) s telefonem spokojeni?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)