Samsung InstinctQ – obrázky nového Androida!

samsung nahledovy

Už minulý týden se objevily první spekulace o dalším Androidu z dílny Samsung, avšak nebylo nic potvrzeno, nevědělo se ani, zda bude opravdu obsahovat operační systém Android. Dnes ale “utekly” nové snímky tohoto komunikátoru a ano, opravdu bude dalším “androidím” telefonem.

Samsung InstinctQ Samsung InstinctQ

Od společnosti Samsung již druhým (po i7500, neboli Galaxy). Je ale pravda, že Samsung kromě Galaxyho a výše zmíněného InstinctQ plánuje další Androidy – Spico a Bigfoot (o nich více na mém blogu). O nich se toho ale moc neví. Podobně je na tom i InstinctQ, i když po dnes zveřejněných obrázcích nabírá větší podobu – “Q” v jeho názvu zmanená QWERTY, tudíž je jasné, že bude obsahovat vyjížděcí QWERTY klávesnici. Ta bude složena ze čtyř řad. Kromě toho bude pod displejem skupina HW tlačítek – jak už je pro Android zvykem – domů, menu, zpět, přijmout a odmítnout hovor + u Androidu zatím nepoužitý d-pad.

Další specifikace nejsou zatím známy, je i možné, že tohle je pouhý prototyp a finální verze InstinctQ se bude od této lišit. První obrázky tohoto modelu totiž vypadaly úplně jinak (viz. zde). Mě osobně se design Samsungu, který na android telefony používá, dvakrát moc nelíbí, co vám? Nechte nám pod článkem komentář.

Vysouvací QWERTY klávesnice u Samsung InstinctQ Vysouvací QWERTY klávesnice u Samsung InstinctQ

Telefon by podle krytu měl být nabízen americkým operátorem Sprint a začít prodávat by se měl v polovině října, konkrétně 11. 10. (v tento den by měl jít do amerického prodeje i HTC Hero). Vše to jsou pouhé dohady, a tak lecos se do 11. října může změnit – musíme si počkat.

samsung-instinctq3 Snap displeje Samsungu InstinctQ

Zdroj: Phandroid.com

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)