Samsung Gear Fit – voděodolný fitness náramek s parádním displejem a měřením tepu (postupně aktualizujeme)

galaxy gear fit

Dlouho očekávaná akce Samsung Unpacked se právě odehrává na veletrhu MWC v Barceloně. Kromě hlavního bodu tiskové konference – představení Samsungu Galaxy S5, doplnil korejský výrobce svou řadu wearables o fitness náramek s názvem Samsung Gear Fit. Toto zařízení nabídne zakřivený 1,84 palcový Super AMOLED displej s rozlišením 432 x 128 pixelů. Náramek je samozřejmě propojen s vašim zařízením,  takže zvládne zobrazovat notifikace typu SMS, příchozích hovorů a podobně.

Gear Fit

IMG_9053

U náramku, který nosíme stále s sebou jistě potěší vodě a prachu odolnost standardu IP 67. Propojení je realizováno pomocí Bluetooth 4.0 LE. Nechybí akcelerometr, gyroskop či čidlo pro měření srdečního tepu. Hmotnost je 27 gramů. Baterie by měla zvládnout 3-4 dny výdrže díky kapacitě 210 mAh.

Gear Fit

IMG_9052

Můžeme konstatovat, že Samsung Gear Fit nadchl všechny v sále. Možnosti jeho využití jsou široké, design povedený. Náramek bude komunikovat s aplikací S Health a tak vám umožní velmi dobře monitorovat vaše tělo. Velmi nás potěšila konektivita. Gear Fit podporuje široké spektrum zařízení Galaxy, což je skvělé. Vzpomeňme jak to bylo s Galaxy Gear, které podporuje jenom několik málo telefonů.

Chcete informace z první ruky? Sledujte nás na sociálních sítích. Nejrychlejší informace z MWC 2014!
Facebook
Google+
Twitter

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)