Samsung Galaxy Tab se vypnul a nejde zapnout? Máme řešení

samsung galaxy tab nahled

Spousta uživatelů po celém světě hlásí problémy s tablety Samsung Galaxy Tab. Problém spočívá v tom, že se tablet samovolně vypne, a to i přesto, že jeho baterie je nabitá více než z poloviny. Znovu zapnout údajně nejde a nepomáhá ani zoufalé připojení k počítači. Jak tedy svému placatému mazlíkovi pomoci?

Jak zapnout Samsung Galaxy Tab, který nejde zapnout?

Britský server Bitterwallet a následně i český dtest přinesli návod, jak takovýto porouchaný tablet znovu oživit. Samotné řešení je velice jednoduché a zvládne ho každý, i méně zkušený uživatel. Pokud tedy i Váš Samsung Galaxy Tab stávkuje a nehodlá se po nečekaném vypnutí znovu zapnout, postupujte následovně:

  • Stiskněte tlačítko “Power” (zapínací tlačítko)
  • Spolu s ním stiskněte tlačítko “Volume Up” (zvyšování hlasitosti)
  • Držte tlačítka stisknutá přibližně 15 vteřin
  • Nyní by měl přístroj znovu naskočit

Samsung Galaxy Tab S 10.5

Oživení se nemusí vydařit hned napoprvé, takže pokud jste nebyli úspěšní, nezoufejte a zkuste celé řešení provést znovu. Někteří uživatelé pak dokonce hlásí, že bylo oživení úspěšné až po připojení k počítači pomocí USB. Toto tvrzení se sice může zdát spíše jako náhoda, ale ve skutečnosti to za jistých okolností opravdu může pomoci.

Zdroj: dtest.cz.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)