Nová sekce Samsung Galaxy vystřídá Tegra Box. Na co se můžete těšit?

samsung galaxy – werables

pokud patříte mezi naše pravidelné čtenáře, jistě jste si všimli sekce tegra box v hlavním menu tohoto webu. od nového roku se můžete těšit na novinku, která vznikne ve spolupráci se společností samsung – sekci s názvem samsung galaxy. ano, tušíte správně, i tato sekce bude sloužit především k agregaci zajímavého obsahu, abyste jej měli vždy po ruce. navíc bude přinášet i několik exkluzivních novinek a vychytávek, takže se máte rozhodně na co těšit.

nová sekce v kostce:

mnohdy je nám vyčítáno, že hodně informací přebíráme ze zahraničních medií na úkor vlastního obsahu. rozhodli jsme se to změnit. jednou z možných cest je užší spolupráce s významnými výrobci a jejich českým zastoupením. co si od toho slibujeme? lepší a kvalitnější obsah na základě vlastních zkušeností, větší penetraci informací k vám čtenářům a rychlejší reakce na vaše potřeby. jedinečné informace, které jinde nenajdete, nebo je u nás najdete mezi prvními.nová sekce “samsung galaxy”, na kterou se od nového roku můžete těšit v hlavním menu tohoto webu, s sebou přináší tyto výhody:

samsung galaxy gear-vr-and-note-4

 

agregace veškerého samsung obsahu přehledně na jednom místě

každý den svět androida produkuje velké množství obsahu. není divu, že mnohdy zajímavé kousky velmi rychle zmizí z hlavní stránky, a je potřeba je na webu hledat. to se vám s novou sekcí “samsung galaxy” už nemůže stát. veškerý obsah se samsung tématikou bude vybaven speciálním štítkem (i zpětně) a zařazen do hlavního menu, kde jej budete mít přehledně po ruce.

[alert-note-svetandroida title=”samsung galaxie”]k nové sekci samsung galaxy budete mít blízko – dostane své místo v hlavním menu našeho webu. všechny informace ze samsung galaxie tak budou pohromadě a snadno k nalezení.[/alert-note-svetandroida]

ptejte se, co vás zajímá, odpovídat vám bude sám samsung

jen málo kdy je možné zeptat se samotného výrobce tak, aby vám přišla kloudná odpověď na vaše otázky. u nás by tomu mohlo být jinak, jelikož sám samsung dostane exkluzivně na svět androida speciální účet, pod kterým bude odpovídat na vaše otázky v komentářích. věříme, že se vám tak dostane mnohem rychlejší a fundovanější odpovědi, než by tomu bylo jinde. zároveň doufáme, že této výhody nebude zneužíváno a podaří se nám udržet kvalitní debatu na konkrétní téma.

samsung galaxy smarthome 2

 

rychlejší dostupnost produktů, dlouhodobé testování = kvalitnější informace pro vás

mezi jednu z nejvíce zajímavých vlastností sekce “samsung galaxy”, jak samsung potvrdil, bude rychlejší dostupnost zařízení s možností dlouhodobého testování. zařízení budou v redakci zůstávat déle, aby se nejednalo pouze o zkušenosti z krátkodobého používání, které kolikrát nemusí odhalit všechna pozitiva/negativa, ale dlouhodobé zkušenosti v návaznosti na ostatní produkty. po celý rok vám budeme přinášet to nejzajímavější ze samsung galaxy a nebude problém cokoliv z českého trhu otestovat nebo vyzkoušet, a to i na základě vašich podnětů.

podezření, které napadne každého. určitě budete samsungu nadržovat

je nám jasné, co většinu z vás napadne, a je velmi těžké se ubránit pocitu, že budeme samsung produktům nadržovat. i my v redakci ale víme, že důvěra našich čtenářů je pro náš projekt naprosto klíčová, a tak jsme do spolupráce se samsungem šli pouze pod podmínkou, že nebude výstupy nijak ovlivňovat a neušetříme ho žádné kritiky. naštěstí samsung jakožto jeden z největších hráčů na trhu si je moc dobře vědom, že pozitivní dopad může mít i kritika, a tak se není čeho obávat. stále nevěříte? zkuste sledovat sekci samsung galaxy a dejte nám šanci vás přesvědčit fakty místo slov.

samsung galaxy - ohebný displej

jaké novinky nebo funkce, porovnání či testy máme podle vás v rámci nové sekce samsung galaxy vyzkoušet nejdříve?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (40)