Samsung představí Galaxy S7 21. února v Barceloně

samsung_galaxy_s7_ico

Konečně je to oficiální: Samsung rozeslal novinářům pozvánky na svou akci “Unpacked,” která proběhne v neděli 21. února v 19:00 středoevropského času ve španělské Barceloně. Již potřetí v řadě tak Jihokorejci představí svou novou vlajkovou loď v předvečer veletrhu Mobile World Congress (MWC), který se koná v hlavním městě Katalánska od 22. do 25. února. Samsung Galaxy S7 je tedy již doslova za dveřmi.

https://www.youtube.com/watch?v=3g3O94WALV8

Galaxy S7: jednou, dvakrát, nebo třikrát?

Letos očekáváme dvě, možná dokonce i tři varianty Galaxy S7, včetně tradiční verze s plochou obrazovkou, stejně jako model “Edge” se zaoblenými hranami displeje. Nepotvrzené zvěsti dokonce tvrdí, že spolu s těmito modely může být představen i větší Galaxy S7 Edge+. Ať už ale Samsung představí cokoli, bude to pro něj zásadní prezentace, neboť ho letos čeká nelehký úkol: udržet svůj podíl na trhu a odolat rostoucí konkurenci ze strany čínských soupeřů.

Telefon Samsung Galaxy S7 přijde na trh několik týdnů po představení – často se v tomto kontextu mluví o 11. březnu 2016, kdy by se telefon měl začít prodávat v Evropě a USA. Loni se ale začaly telefony Galaxy S6 prodávat s výrazně větším zpožděním po první prezentaci.

Barcelona: nejdůležitější akce roku

Barcelonský veletrh již tradičně patří k nejdůležitějším akcím v oboru, proto je více než jasné, že Samsung nebude jediný, kdo zde představí své zásadní modely pro letošní rok. Ve stejný den hodlá prezentovat svou vlajkovou loď další jihokorejský bojovník – LG ukáže svou novou G5. V jediný den se tak dočkáme dvou zásadních novinek roku 2016.

Samsung Galaxy S7 bude představen v rámci MWC 2016 Samsung Galaxy S7 bude představen v rámci MWC 2016

Svou pozici nejdůležitější události v mobilním světě letos MWC posílí díky čtyřem zásadním debutům: kromě Galaxy S7 a LG G5, by zde měl Huawei představit model P9 a 24. února bude Hugo Barra prezentovat zbrusu nové Xiaomi Mi5. Máme se tedy nač těšit! V Barceloně nebude chybět ani zastoupení naší redakce, takže se můžete těšit na novinky přímo z místa dění.

Zdroje: Android Central, Android Police, Samsung, Android Authority.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)